Mikrozgrzewarki

3. Lutozgrzewanie

Lutowanie oporowe wymaga zgrzewarki zdolnej do dostarczania dużych prądów przez stosunkowo długi czas. W związku z tym Soudax opracował generator specjalnie do tego zastosowania.

GAC B 20 KA jest łatwy w użyciu. Posiada dwa tryby zarządzania czasem lutowania, które można wybrać w celu dostosowania do nawyków operatora: zarządzanie czasem lutowania w sposób ciągły (przycisk nożny lub przycisk ręczny) lub regulowaną liczbę okresów.

4. Narzędzia ręczne

PISTOLET ZGRZEWALNICZY

PISTOLET ZGRZEWALNICZY
BALL TACK WELDING

UCHWYT DO ZGRZWANIA RÓWNOLEGŁEGO

KLESZCZE ZGRZEWALNICZE

PNEUMATYCZNE KLESZCZE ZGRZEWALNICZE

UCHWYT ZGRZEWALNICZY

Potrzebujesz solidnych i niezawodnych zgrzewarek przemysłowych? Oferujemy kompleksową usługę budowy zgrzewarek, która spełni Twoje najbardziej wymagające potrzeby przemysłowe. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest gotowy dostarczyć Ci najnowocześniejsze urządzenia, które zapewnią skuteczne i precyzyjne zgrzewanie materiałów.

Nasze maszyny przemysłowe charakteryzują się nie tylko solidną konstrukcją, ale również innowacyjnymi funkcjami, które zwiększą Twoją wydajność i oszczędności. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały najwyższej jakości, aby zapewnić Ci maszyny niezawodne, trwałe i łatwe w obsłudze.