Partnerzy

WOXAR współpracując z czołowymi producentami zgrzewarek w Europie ma najszerszą ofertę urządzeń zgrzewalniczych.

Dostarczamy urządzenia od najprosztrzych zgrzewarek manualnych, przez mikrozgrzewarki, zgrzewadła na roboty a kończąc na pełnej automatyzacji procesów zgrzewania.

…..

CEA S.p.A.

Włoska firma założona w 1950 roku, jest światowym liderem, jeśli chodzi o projektowanie i produkcję maszyn do zgrzewania oporowego przeznaczonych na rynek przemysłowy. Posiada szeroki asortyment dopasowany do międzynarodowych standardów. Jako pierwsza wśród włoskich firm spawalniczych/zgrzewalniczych, uzyskała prestiżowy certyfikat ISO 9001 od początki 1994 roku.

Wyjątkowość firmy CEA S.p.A. wynika z szerokiej gamy produktów oporowych. Oferuje ona sprzęt dla przemysłu, jak i zestawy komponentów dla integratorów.

Filozofia firmy „Welding together” nastawiona jest na budowanie solidnych i długotrwałych relacji zarówno z partnerami, dystrybutorami, jak i klientami.

Firma WOXAR, jako jedyny dystrybutor zgrzewarek firmy CEA na Polskę, zapewnia sprawną komunikację i możliwie jak najlepszą obsługę użytkownika końcowego.

P.e.i. Point S.r.l.

Włoska firma, która na rynku międzynarodowym działa od 1993 roku. Słynie z jakości i niezawodności swoich produktów. Spełnia wymagania O.E.M. wymagane przy montażu blach, głównie w przemyśle warsztatowym i AGD. Oferuje pełną gamę zaawansowanych produktów, konkurencyjnych pod względem ceny, jakości i wydajności.

W ich ofercie można znaleźć między innymi: zgrzewarki punktowe o docisku nożycowym oraz liniowym, zgrzewarki punktowe stołowe, przenośne zgrzewarki punktowe, zgrzewarki kleszczowe.

Soudax Équipements

Ekspert na rynku w dziedzinie mikrozgrzewania. Działając od 1973 roku, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających branż, rozwijając francuskie know-how o zasięgu międzynarodowym. Projektuje i produkuje urządzenia do mikrozgrzewania, zgrzewania oporowego, lutozgrzewania i lutowania. Charakteryzuje się innowacyjnymi produktami i trwałością sprzętu. Gwarantuje najwyższą jakość w zgrzewaniu precyzyjnym.

Motto firmy „SPAWANIE, KTÓRE CIĘ WYRÓŻNIA” (the welding that sets you apart) doskonale opisuje firmę. SOUDAX to innowacje, dopracowane techniki produkcyjne, wydajność produktów, odpowiedzialność – to wszystko znajdziemy w wysokich standardach, jakie firma wyznacza przy projektowaniu i wytwarzaniu swoich produktów.

Firma WOXAR, jako jedyny dystrybutor firmy Soudax na Polskę, zapewnia sprawną komunikację i możliwie jak najlepszą obsługę użytkownika końcowego.

SERRA SOLDADURA, S.A.U.

Hiszpańska firma, której korzenie sięgają aż do roku 1934 i małego warsztatu w Barcelonie. Obecnie pionier we wdrażaniu systemów usprawniających techniki automatyzacji procesów zgrzewania. Producent wyrobów przemysłowych związanych z technologią montażu i spawania/zgrzewania dla przemysłu motoryzacyjnego i ogólnego. Firma prężnie działa w trzech obszarach: specjalne produkty zgrzewalnicze, standardowe sprzęt zgrzewalniczy oraz instalacje dla sektora lotniczego.

Bogata oferta standardowych produktów obejmuje: zgrzewarki punktowe, liniowe i garbowe, ręczne i zrobotyzowane zgrzewadła, transformatory oraz sterowniki zgrzewalnicze. SERRA to przede wszystkim jakość usług, konkurencyjne ceny, niezawodny sprzęt i ekspercka wiedza technologiczna.

Firma WOXAR, jako jedyny dystrybutor firmy Serra na Polskę, zapewnia sprawną komunikację i możliwie jak najlepszą obsługę użytkownika końcowego.

Kyokutoh co.,LTD

CleanAir Sp. z o.o.

HITEMA INTERNATIONAL S.r.l.

….

Realizacja dla Ciebie

Z chęcią przygotujemy indywidualne rozwiązanie dla Państwa, które będzie idealnie dopasowane do potrzeb produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu