WOXAR jest producentem maszyn przemysłowych
o dowolnym stopniu automatyzacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń na specjalne zamówienie

Nasze urządzenia wspierają procesy produkcyjne w firmach wytwórczych. Tworzymy rozwiązania pozwalające na automatyzację i w efekcie przyspieszenie oraz redukcję wybranych procesów produkcyjnych. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny mechaniki, automatyki przemysłowej oraz elektroniki.

Projektujemy i budujemy urządzenia dla branż:

 

Naszym celem jest ciągły rozwój efektywności produkowanych urządzeń oraz zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi w zakresie całościowej realizacji projektu począwszy od opracowania technologii, doboru odpowiednich komponentów, poprzez zaprojektowanie i wykonanie urządzeń, a kończąc na ich uruchomieniu i wdrożeniu do produkcji.

Kluczem do sukcesu jest dla nas indywidualne traktowanie każdego nawet najmniejszego projektu a także stosowanie sprawdzonego systemu zarządzania projektami, który pozwala nam kontrolować poszczególne etapy projektu oraz w porę sygnalizować i interweniować w przypadku powstałych zagrożeń.

Nasi klienci doceniają nas przede wszystkim za transparentne zarządzanie projektem. Stosowane przez  nas narzędzia wspomagające zarządzanie projektem są niezwykle ważne, ale to ciągły kontakt z klientem, na każdym etapie projektu nawet w tych najtrudniejszych newralgicznych momentach prowadzi do pomyślnego zakończenia projektu i zadowolenia klienta.